Krátkosrstá kolie - Smooth collie

z Roztockého zámku

Aktuality - 2012


21.12.


Vše dobře dopadlo a Bertík našel nový domov v Hradci nad Moravicí.Bude bydlet v rodinném domku u prima rodiny. Super zpráva a přejeme novým majitelům hodně radosti s kraťandou !!16.12.


Uvolnil se pejsek Expert po Týně a Bascovi. Paní se o něj nemůže z rodinných důvodů starat. Bertíkovi je 7 měsíců, je plnochrupý, má pěkně klopené uši, vhodný na výstavy, sport, ale především, jako kamarád pro celou rodinu.Je poslušný, vychovaný a mírný. Pokud byste měli zájem o krásného trikolorka, napište mě na email a já Vás skontaktuji s nynější majitelkou. Přeji Bertíkovi krásný, nový domov.23.10.Aktualizace plánovaného vrhu "F" na jaro 2013
Do odchovů přidány nové fotky Comtessy a Edwarda8.9.


Dnes si přijela nová panička Markéta pro Experta. Odjel až do Olomouce.U nás jsme mu říkali Čert, pro jeho krásnou barvu a rošťáckou povahu, ale bude mít jiné jméno. Trochu mě jeho odjezd zabolel, zvykla jsem si na něj,byl hrozně milý a šikovný, ale Markéta je fajn a s Čertíkem bude trochu pracovat. Bude z něj záchranář a uvidíme ho i na výstavě.Čekání na novou maminku se mu hold vyplatilo. Tak ať se máš dobře, ty můj šikulo a přeji ti krásný život !!!! Tímto děkuji i Vám všem, ostatním novým páníkům z vrhu "E". Jako vždy mám prostě štěstí na lidičky pro svoje štěnda :-)4.9.


Expert, krásný, zdravý klučík je stále doma. Čeká na nové páníky statečně,je veselý, hravý a už umí hodně věcí.Je to chytrý klučina, který nezkazí žádnou legraci :-)7.8.


EXPERT trochu vyrostl, je mu 10 týdnů a je nádherný :-)21.7.


Byla u nás Peťa s Baskem a Eva s Adett a Beri. Takto si postavil do pozoru holky jediný chlapák :-)

3.7.


Dnes tu byla Peťa s Baskem na jukandu a pořídily jsme štěndům foto na občanku :-) v sekci "odchovy" jsou vyfocené hlavičky éček.Peťa přidá svoje fotky na stránky tatínka Basca.
www.beathan.cz

30.6.


Zase jsme o kousek větší, slavíme měsíc života.....nové foto najdete v sekci "odchovy"
Z Eleganta se stal Edward, aby nebyla shoda jmen :-)


Poslední volné štěňátko, trikolorní klučík EXPERT

24.6.


Štěnda nám zase poporostli, pokaždé žasnu, jaký je to fofr.Nové, víkendové fotečky ve skoro 4 týdnech jsou na rajčeti, tak jukněte...tinahaf.rajce.idnes.…

17.6.


V sekci " odchovy " máme nové fotečky skoro 3- týdenních štěňátek. Na muchlovačku přijela Peťa od Baska a taky fotila. Její fotečky najdete na stránkách pana Baska na www.beathan.cz
S prckama už je legrace, vrčí, je tu snaha o štěkání a jsou to pěkní puclíci a neposedové. Vyfotit je byla pěkná fuška :-) Tři kluci jsou ještě volní - 2 zlatí a 1 trikolorek. Pokud sháníte prima kamaráda, neváhejte mě kontaktovat.
Všechna štěnda jsou zdravá,brzy se budeme učit jíst pěkně z mističky a čeká nás očkování a čipování
Zatím ještě s maminkou, ale příště už budeme fotit pěkně venku....

5.6.


Tak konečně je založeno nové album na rajčeti s novými fotkami našich "éček "
Sem budeme dodávat aktuální fotky miminek
tinahaf.rajce.idnes.…

31.5.


Ahoj všem ještě jednou! :) Slíbenou velkou aktualizaci štěňátek provedu pravděpodobně během příštího týdne, ale abyste nepřišli o první dny malých kuliček, můžete se na kompletní fotky podívat u jejich tatínka : www.beathan.cz


Druhý den po narození

29.5.


Ahoj všem !! Dneska, 29.5. se Týně a Baskovi narodilo 5 štěňátek. 1 trikolorní klučík, 3 zlatí kluci a 1 zlatá holčička.Porod proběhl rychle a bez komplikací a všechna štěnda i maminka jsou v pořádku. Dnes je to jen miniaktualizace, bohužel bez fotek, trávíme se smečkou léto na chatě, kde není internet a dnes jsem jen na skok doma. Fotečky sice mám, ale v tom spěchu jsem si nechala kabel k PC na chatě, tak příště už to bude pořádně ..24.4.


Právě jsme se vrátili od pana doktora ze sonografického vyšetření a máme potvrzenou březost !! Z Týny a Basca se stanou rodiče !! V bříšku byly vidět 2 štěňátka, tak se budeme těšit, co nám začátkem června Týna nadělí :-)31.3.


Máme nakryto a těšíme se na štěňátka ze spojení Beathan Bohemia Elenor a Cortina z Roztockého zámku ! Štěňátka vrhu " E " by se měla narodit koncem května. Basko a Týna si spolu rozuměli a krytí probíhalo bez problémů. Za měsíc pojedeme na ultrazvuk, abychom měli jistotu, zda se nám tady budou hemžit zlato-černé kuličky :-)19.2.


Víkendová procházka s oblíbenými skoky :-)
Digi v akci :-)Vlastička v akci :-)


6.2.


4-5. 2. 2012 se konala MVP DUOCACIB v Brně. Týna zabodovala a vyběhala si v sobotu V2, rec.CAC a v neděli V1, CAC a res.CACIB. Mrzí mě, že jsem tam nemohla být a vidět to na vlastní oči.Tímto děkuji moc Petře a Bascovi za skvělé předvedení,hlídání a ochotu.Jste jedničky !!!!21.1.


Ve čtvrtek 19.1. 2012 se v chovatelské stanici Adeteva narodilo 7 štěňátek zlaté a trikolorní barvy.Pokud máte zájem o štěně ze spojení Adette z Roztockého zámku a Artemus Bohemia Elenor, neváhejte konaktovat majitelku.
Malé povídání o Adettce najdete na našich stránkách v sekci štěňata - vrh A.

Kontakt a více informací o štěňátkách:
Eva Pančochová
www.adeteva.estranky…
tel : 604 107 816


Foto po narození

Celkem se narodili 3 trikolorní a 1 zlatý kluk, 2 zlaté a 1 trikolorní holčička.
Volní jsou již jen kluci - 1 zlatý a 1 trikolorek.Mají moc krásná jména,
ale to už se dozvíte na stránkách chov.stanice ADETEVA

20.1.


Spuštění nového webu :-))20.1.


Tak ještě jednou tady, na nových stránkách. Přeji Vám všem úspěšný celý rok 2012